ОСТАННІ НОВИНИ

Найбагатшою людиною Росії став уродженець Дрогобича

|

Засновник групи «Ренова», уродженець Дрогобича, Віктор Вексельберг став найбагатшою людиною у Росії. Про це пише «BFM.ru» з посиланням на Індекс мільярдерів за версією Bloomberg.

Так, завдяки укладеній угоді між «Роснефтью» і ТНК-BP, Вексельберг наростив статки на $1,5 млрд до сукупних $18 млрд.

Наразі він більш ніж на $700 млн обходить попереднього лідера списку Алішера Усманова, який займав верхній рядок з 5 березня.

Статки інших учасників угоди також збільшується: Леонарда Блаватника – на $1,5 млрд до $15,4 млрд, Михайла Фрідмана – на $1,2 млрд до $15,1 млрд. Завдяки операції «Роснефти» Фрідман тепер багатший за Романа Абрамовича та Олексія Мордашова. Статки Германа Хана зростають до $10,3 млрд, Олексія Кузьмичова – до $8 млрд.

Угода передбачає продаж 50% акцій ТНК-ВР, які належали британській BP. Сума операції становить $17,1 млрд грошовими коштами і 12,84% акціями «Роснефти». $4,8 млрд з отриманих грошових коштів ВР має намір спрямувати на придбання додаткових 5,66% акцій «Роснефти» в уряду Росії. Сторони планують закрити операцію в першому півріччі 2013 року. По закінченні угоди «Роснефть» контролюватиме більше 40% виробництва нафти в Росії.

Сomments.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *