ОСТАННІ НОВИНИ

Для перегляду виборів в інтернеті потрібна буде реєстрація

|

Центральна виборча комісія затвердила порядок функціонування сайту для трансляції відеозображення з виборчих дільниць під час голосування на парламентських виборах. Таке рішення ухвалене на сьогоднішньому засіданні ЦВК, за відповідний проект постанови проголосували 11 членів Центрвиборчкому, четверо – утрималися, інформують Коментарі”.

Згідно з порядком, доступ до перегляду відеозображень з приміщень для голосування звичайних виборчих дільниць надається користувачам після реєстрації безпосередньо на веб-сайті або авторизації через соціальні мережі.

Трансляція відеозображення на веб-сайті починається одночасно з початком підготовчого засідання виборчих комісій та завершується після закінчення голосування, але не раніше ніж 20:00.

Під час обговорення проекту постанови член ЦВК Ігор Жиденко висловив незгоду з тим, що передбачається обов’язкова реєстрація і авторизація, для здійснення якої необхідно вказувати адресу електронної пошти користувача.

На його думку, це є необгрунтованим обмеженням для деяких користувачів, у яких може не бути таких електронних адрес.

У свою чергу, член ЦВК Михайло Охендовський наголосив, що такий захід необхідний лише для того, щоб не допустити атак на сайт, адже завдяки цьому заходу буде зрозуміло, відсилається запит на реєстрацію машиною чи людиною.

Як повідомляли «Коментарі», сьогодні в Україні почала працювати система відеоспостереження на виборчих дільницях, встановлена ​​за рішенням Верховної Ради України. На ці цілі парламентарії виділили Центрвиборчкому 993,6 млн грн. 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...