Україна програла Чорногорії

|

Збірна України у відбірному матчі за вихід на ЧС поступилася в домашньому поєдинку збірній Чорногорії з рахунком 0:1. Переможний ол забив Деян Дам’янович наприкінці першого тайму, скориставшись помилкою захисту України.

Якщо у першій половині гри команда Баля мала бажання і кілька моментів, щоби відкрити рахунок, то після пропущеного гола гравців як підкосило. Рахунок міг би бути ще більшим на користь гостей, якби П’ятов на 80-ій хвилині не взяв пенальті від Йоветіча.

Командної гри, якою Україна зблиснула під час поєдинку проти англійців, взагалі не було видно, про що свідчить величезне число помилок при передачах та масове непорозуміння між гравцями, які бігли або пасували  зовсім не туди, куди цього чекали партнери.Недаремно наприкінці гру супроводжували грибки “Ганьба!” з глядацьких трибун.