ОСТАННІ НОВИНИ

Львівгаз» продовжує лякати, що тепло у Львові матимуть не всі

|

Більшість мерів міст Львівщини, в тому числі і мер Львова, підписують розпорядження про початок опалювального сезону, не маючи виділених обсягів природного газу від НАК «Нафтогаз України», що свідчить про неналежну підготовку міст до опалювального сезону. Таку інформацію передає прес-секретар ПАТ «Львівгаз».

Зокрема, станом  на сьогодні ліміти природного газу виділено лише ЛКП «Залізничнетеплоенерго» в обсязі 17 тис. кубометрів на декаду, однак добове споживання підприємства становить близько 130 тис. кубометрів газу. Отож, жодна теплопостачальна організація області не може забезпечити повноцінну роботу своїх котелень.

ПАТ «Львівгаз» наголошує керівникам міст та теплопостачальних підприємств про те, що газопостачання до котелень буде подаватися лише за наявності ліміту природного газу. Окрім того, варто зазначити, що вся відповідальність за відсутність тепла в помешканнях жителів Львова та області лежить на міських головах, оскільки вони не зуміли підготуватися до опалювального сезону належним чином, а саме забезпечити місто необхідними обсягами природного газу.

Розуміючи складну ситуацію, «Львівгаз» під свою відповідальність відновлює подачу газу тим, котельням, що забезпечують теплопостачання лікувальних установ, дитячих садочків та шкіл. Однак усі інші котельні розпочнуть опалювальний сезон лише після того, як керівники теплопостачальних підприємств та очільники міст вирішать питання забезпечення природним газом із НАК «Нафтогаз України».

Реклама партнерів

Найбільш критична ситуація склалася у Львові, оскільки ЛМКП «Львівтеплоенерго» є найбільшим споживачем газу, а немаючи ліміту природного газу використовує природний газ інших споживачів, чим спричиняють пониження тиску газу у всій мережі та припинення його подачі у крайніх точках.

На сьогодні УМГ «Львівтрансгаз» надіслав лист міському голові, директору «Львівтеплоенерго» та начальнику газового управління Львова, у якому зазначає, що через бездіяльність міської влади Львів на сьогодні не готовий до опалювального сезону, тому вся відповідальність за стабільне газопостачання та за наслідки, пов’язані з обмеженням газопостачання у Львові, покладається на міського голову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...