ОСТАННІ НОВИНИ

“Батьківщина” не зняла жодного кандидата на “Львівщині”

|

Об`єднана опозиція зняла своїх кандидатів по мажоритарних округах на користь кандидатів від УДАРу по 26 мажоритарних округах округах. Зокрема, йдеться про округи №№27, 29, 45, 49, 50, 54, 71, 78, 79, 97, 98, 104,105, 110, 139, 144, 148, 151, 160, 171, 172, 176, 181, 183, 204, 214.

Про це LB.ua стало відомо з власних джерел, за результатами закритого з`їзду опозиції.

В округах № 27 і № 29 у Дніпропетровській області кандидати від партії “Батьківщина” Костянтин Писаревський та Анастасія Староскольцева знялися з виборів на користь “ударівців” Тараса Садового та Олександра Мамрича.

Округ № 45 (Дніпропетровська область) – від “Удару” балотується Олександр Топуз.

Округ № 49 (Дніпропетровська область) – кандидат від “Батьківщини” Володимир Березін поступився округом Олегу Шипілову.

Округ № 50 (Донецька область) – свою кандидатуру на користь Іллі Єліна зняв Анатолій Зінченко.

Округ № 54 (Донецька область) – Павло Котов поступився округ “ударовцу” Олексію Романченку.

Округ № 71 (Закарпатська область) – з передвиборної боротьби вибув Богдан Кинів, єдиним кандидатом від “Батьківщини” і “Удару” залишився Василь Лазоришинець.

Округ № 78 (Запорізька область) – Віктор Суханов знявся на користь Сергія Куншірюка.

Округ № 79 (Запорізька область) – кандидат від ГО Олександр Піскун поступився округом Анатолію Шевченку.

Округ № 97 (Київська область) – Олег Кіщук вибув з передвиборної гонки. Павло Різаненко – єдиний кандидат від опозиції.

Округ № 98 (Київська область) – “Батьківщина” зняла Вадима Кушнікова на користь Кирила Поліщука.

Округ № 104 (Луганська область) – Дмитро Алев поступився округом Денису Денищенку

Округ № 105 (Луганська область) – з виборів знято Олег Перетяка, залишився Геннадій Томашек.

Округ № 110 (Луганська область) – Віктора Данченка зняли на користь Павла Лисянського.

Округ № 139 (Одеська область) – Олександр Горін знятий з виборів на користь Ольги Герасим`юк.

Округ № 144 (Полтавська область) – Дмитро Хрістов віддав округ Сергію Капліну.

Округ № 148 (Полтавська область) – Володимир Іванов знятий з виборів на користь Петра Ворони.

Округ № 151 (Полтавська область) – Микола Карнаух зняв свою кандидатуру на користь Тараса Кутовго.

Округ № 160 (Сумська область) – Юрій Сербін поступився округом Олегу Рябченку.

Округ № 171 (Харківська область) – Кирила Храпка зняли на користь Валерія Малюги (округ Ірини Горіної).

Округ № 172 (Харківська область) – Олександр Святлічний поступився округ Віталію Прігібку.

Округ № 176 (Харківська область) – з виборів знявся Андрій Ігов. Кандидат від опозиції – Віталій Климко (округ Дмитра Шенцева і Степана Гавриша).

Округ № 181 (Харківська область) – Вадим Глушко поступився округом Михайлу Ярмолі.

Округ № 183 (Херсонська область) – вибув Анатолій Кичинський, залишився Андрій Путілов.

Округ № 204 (Чернівецька область) – Василь Мельник поступився округом Богдану Баласіновічу.

Округ № 214 (Київська область) – Юрій Ганущак вибув з передвиборної гонки, поступившись округом Василю Чумаку.

Крім того, 27-го кандидата “Батьківщина” зняла на користь самовисуванця Олега Бабича свого кандидата по 184 мажоритарному округу в Одеській області Анатолія Дідуха.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *