ОСТАННІ НОВИНИ

Об’єднана опозиція «Батьківщина» не визнає рішення ЦВК - заява

|

8 серпня 2012 року Центральна виборча комісія України відмовила в реєстрації кандидатами у народні депутати від ВО «Батьківщина» політичним в’язням – лідеру Об’єднаної опозиції Юлії Тимошенко та Юрію Луценку. Об’єднана опозиція «Батьківщина» розцінює цей ганебний крок як порушення прав мільйонів наших співгромадян, які підтримують Юлію Тимошенко, – йдеться у заяві об’єднаної опозиції, розміщеній на сайті БЮТ-Батьківщина.

«Ми не визнаємо цього рішення ЦВК і вважаємо його спрямованим на виконання особистого замовлення Віктора Януковича.

Юлія Тимошенко є і буде нашим лідером, що на чолі нашого списку веде Об’єднану опозицію «Батьківщина» до беззаперечної перемоги на парламентських виборах 2012 року, в результаті якої президент Янукович буде усунений від влади, а Україна повернеться на європейський демократичний шлях розвитку.

Нинішня кримінально-бандитська влада розуміє, що після такої перемоги Об’єднаної опозиції Янукович та його подільники понесуть повну і невідворотну відповідальність за чисельні злочини, тотальне розграбування країни, стрімке зубожіння народу та політичні репресії, які вони здійснювали упродовж свого панування. Тому вони роблять усе можливе, аби Юлія Тимошенко та Юрій Луценко залишилися за гратами.

Реклама партнерів

Антиконституційна відмова у реєстрації Юлії Тимошенко та Юрія Луценка зайвий раз засвідчила, що нинішня владна команда відкрито заявила про свої наміри провести парламентські вибори в антидемократичний спосіб. Цей режим проігнорував чисельні заклики лідерів демократичних країн та вимоги, викладені у резолюціях Парламентської Асамблеї ОБСЄ, ПАРЄ та Європарламенту щодо надання права повноцінної участі у парламентській виборчій кампанії лідеру опозиції Юлії Тимошенко та Юрію Луценку.

При цьому Янукович повинен розуміти, що такі вибори світова спільнота не визнає ані чесними, ані демократичними. Такі дії влади призведуть лише до подальшої ізоляції нинішнього політичного режиму та Януковича особисто.

Об’єднана опозиція «Батьківщина» звертається до лідерів провідних демократичних країн світу, до міжнародних інституцій, зокрема до ОБСЄ, ЄС, Ради Європи, ПАРЄ, Парламентської Асамблеї ОБСЄ та інших із закликом надати належну оцінку таким антидемократичним діям влади та просить застосувати всі важелі впливу з метою забезпечення повноцінної участі лідера опозиції Юлії Тимошенко та Юрія Луценка у парламентській виборчій кампанії 2012 року.

Ми також звертаємося до наших співвітчизників: у ці складні часи нам потрібно ще більше згуртуватися та виступити єдиним фронтом проти нинішнього режиму бідності і корупції. Лише наша з вами спільна перемога на парламентських виборах дозволить усунути нинішню злочинну владу та звільнити лідера опозиції Юлію Тимошенко та інших політв’язнів», – йдеться у заяві.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...