ОСТАННІ НОВИНИ

Skype тепер теж прослуховуватимуть

|

Компанія Microsoft, яка володіє сервісом Skype, дозволила спецслужбам прослуховувати розмови й читати листування користувачів, пише ТСН

Так, відповідно до пункту 3 політики конфіденційності Skype, сервіс і його партнери можуть надавати особисті дані, вміст розмов і/або трафік даних користувачів у відповідь на законний запит органів судової влади або правоохоронної системи.

Крім того, миттєві повідомлення, передані користувачем, будуть зберігатися протягом 30 днів, якщо інший термін не буде затребуваний представниками держорганів.

Зазначимо, з моменту створення, служба відеозв`язку Skype була серйозним бар`єром, що перешкоджає правоохоронним органам у проведенні стеження.

Використовуючи різні механізми шифрування протягом декількох років Skype залишався одним з не багатьох сервісів, перехоплення даних якого був практично неможливим.

Однак навесні цього року в мережі почали з`являтися повідомлення про те, що корпорація Microsoft переробляє архітектуру Skype, зміни в якій дозволять правоохоронним органам “підключатися” до розмов користувачів служби.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...