ОСТАННІ НОВИНИ

Могильова назвали ворогом преси №1

|

Цьогорічний рейтинг ворогів преси підготовлений Незалежною медіапрофспілкою та Інститутом масової інформації очолив екс-міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов. Таку інформацію на прес-конференції з нагоди дня журналіста оприлюднили організатори рейтингу.

“Могильов зібрав найбільшу кількість голосів журналістів через дії підлеглого йому відомства, якому закидають численні випадки побиття журналістів під час судових процесів та масових акцій”, – зазначили організатори.

Друге місце в рейтингу посів Ігор Коломойський. “Завдячувати таким здобуткам Коломойський має через закриття “Газети по-Киевски”, журналу “Профіль”, звільнення журналістів без попередження на каналі “Сіті” та у інших структурах групи “1+1”, – зазначили вони.

Третю та четверту позиції у рейтингу посіли мер Одеси Олексій Костусєв і депутат-регіонал Юрій Іванющенко.

Реклама партнерів

Костусєву журналісти закидають знищення та судове переслідування ЗМІ, а Іванющенка звинувачують у тиску на медіа через правоохоронні органи та суди.

П`яте місце розділили мер Харкова Геннадій Кернес та харківський губернатор Михайло Добкін.

“Цій парочці журналісти закидають придушення свободи слова на телебаченні у Харкові, зокрема припинення ефіру каналу АТН”, – сказали організатори.

Українська правда

 Фото: PHL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...