ОСТАННІ НОВИНИ

Для Януковича орендували два гелікоптера та літак за 8 млн грн

|

Державне авіаційне підприємство «Україна» Державного управління справами 22 травня уклало угоди з ТОВ «Центравіа» на послуги з оренди двох вертольотів Agusta AW та одного літака Falcon 900 на суму 8,10 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», передають «Наші гроші».

Оренда двох вертольотів Agusta AW – 139 (бортові номери UR-CRB та UR-CRG) коштуватиме 6,50 млн грн. Минулого року оренда одного такого вертольота коштувала 7,50 млн грн.

Оренда літака Falcon 900 (бортовий номер UR-CRD) коштуватиме 1,60 млн грн. Минулого року за оренду цього літака авіапідприємство ДУСі заплатило 8,00 млн грн.

В обох випадках торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника». ДАП «Україна» пояснює це тим, що у державному реєстрі цивільних повітряних суден України вертольоти Augusta AW-139 і літаки Falcon 900, які відповідають встановленим вимогам з авіаційних перевезень вищих посадових осіб держави, є в розпорядженні лише ТОВ «Центравіа», а також ТОВ «Росьавіа» та ТОВ «Аеростар». Однак останні компанії надіслали «Україні» листи невказаного змісту, після яких авіапідприємство ДУС було змушено орендувати повітряні судна саме у «Центравіа».

Нагадаємо, Держупавління справами замовило ДАП «Україна» здійснення авіаперевезень в межах України на суму 4,71 млн грн. та здійснення авіаперевезень гелікоптерами на 18,31 млн грн. Окрім вищевказаних вертольотів та літака в розпорядженні «України» є ще два гвинтокрила Мі-8МТВ-1 та кілька літаків.

«Вісник державних закупівель», «Наші Гроші»

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...