ОСТАННІ НОВИНИ

Медики Львівщини прозвітували, куди діли гроші у першому кварталі

|

На Львівщині у першому кварталі цього року замісну ниркову терапію методом гемодіалізу отримало 13 пацієнтів. Завдяки цьому продовжено тривалість та покращено якість життя хворих дітей, жодна дитина не померла через це захворювання. Про це йшлося на апаратній нараді під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка, де розглянуто реалізацію обласної програми «Забезпечення дітей-інвалідів області життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2012-2016 роки». Про це інформує прес-служба ЛОДА.
За інформацією в.о. начальника головного управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ореста Середи, з обласного бюджету у першому кварталі цього року профінансовано придбання для «Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру» розхідного матеріалу та медикаментів на 142,1тис. грн. для проведення сеансів гемо- та перитонеального діалізу для лікування дітей з хронічною нирковою недостатністю.
Також для «Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру»  закуплено продукти лікувального харчування, які не мають у своєму складі фенілаланіну на 568 тис. грн. для амбулаторного забезпечення добової потреби в білку для 17 дітей, хворих на фенілкетонурію.
Як результат, у дітей, які отримують спеціалізовані суміші, спостерігається гармонійний фізичний і інтелектуальний розвиток, зменшилась кількість їх госпіталізації.
Крім того, в.о. начальника головного управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Орест Середа повідомив, що здійснено закупку життєво необхідного препарату «Креон 25000» (1418 упаковок) на 141,3 тис. грн. для забезпечення 42 дітей-інвалідів, хворих на муковісцидоз. Завдяки цим лікам забезпечено вчасне призначення у відповідній дозі замісної терапії зовнішньо секреторної недостатності підшлункової залози у хворих.
Довідка
Обласна програма «Забезпечення дітей-інвалідів області життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2012-2016 роки» затверджена рішенням Львівської облради від 28.02.2012 року №378.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...