ОСТАННІ НОВИНИ

Електропоїзд Hyundai пройшов випробування на Львівській залізниці

|

7 та 8 травня  відбулося випробування нового міжрегіонального електропоїзда  Hyundai на напрямку Київ – Львів – Київ. Новий електропоїзд у Львові оглянули начальник ДТГО «Львівська залізниця» Богдан Піх та голова Львівської ОДА Михайло Костюк. Про це повідомили у прес-службі Львівської залізниці. 

«У напрямку Львів – Київ і зворотньо потяги відправлятимуться тричі на день. Вони мають два класи вагонів, оснащені за сучасними технологіями та пристосовані для людей з особливими потребами», – зазначив Богдан Піх.

У складі потяга дев’ять вагонів, з них три – першого класу та шість – другого. Загальна пасажиромісткість – 586 місць. Крім того в потязі є бар, у  салоні працюють кондиціонери та засоби комунікації, є сучасні санвузли. Відстань зі столиці до Львова електропоїзд долатиме за п’ять годин.

Електропоїзди Hyundai розраховані на перевезення пасажирів зі швидкістю до160 км/год. Оскільки вони двосистемні, то зможуть курсувати на ділянках як зі змінним, так і з постійним струмом. Очікується, що у першу рейсову поїздку  вони вирушать уже 27 травня, із введенням у дію нового графіка руху поїздів на 2012-2013 роки.

 

Довідково.

Укрзалізниця у рамках впровадження в Україні прискореного залізничного руху придбала у Hyundai Corporation (Корея) 10 нових двосистемних міжрегіональних електропоїздів. Перші потяги курсуватимуть між містами, які цьогоріч приймають Євро-2012.

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...