ОСТАННІ НОВИНИ

На чоловіка, який спробував розгорнути червоний прапор, чекає адмінвідповідальність

|

До адміністративної відповідальності будуть притягнуті всі особи, які порушили заборону суду на проведення акцій на Пагорбі Слави. Про це журналістам сказав начальник УСБУ у Львівській області Юрій Кіцул.

За його словами, йдеться не тільки про чоловіка, який розгортав червоний прапор на Пагорбі Слави, але і про тих осіб, які намагалися розгорнути перед тим транспаранти.

Водночас Ю.Кіцул підкреслив, що чоловіка з червоним прапором затримали саме за порушення рішення суду щодо заборони проведення акцій, а не за те, що він намагався розгорнути червоний прапор.

Водночас начальник ГУ МВСУ у Львівській області Олександр Рудяк, наголосив, що заходи на Пагорбі Слави проходять спокійно, без порушень. За його словами, правопорядок забезпечували лише працівники міліції та СБУ з Львівської області. «Правоохоронців з інших областей у Львові немає», – сказав він.

Реклама партнерів

Нагадаємо, біля входу на меморіал «Пагорб Слави» зібралось кілька десятків людей, які розвернули  заготовлені плакати. Деякі написи на плакатах були присвячені подіям Другої Світової війни, інші звинувачували у фашизмі представників львівських організацій національного спрямування .

Під час цього до учасників акції підійшов голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді  Руслан Кошулинський, який спробував зачитати ухвалу Львівської міськради про заборону використання символіки СРСР, комуністичної і нацистської символіки на території Львова. Однак під час його промови виникла невеличка перепалка. По закінченні якої один з комуністів спробував розгорнути червоний прапор. Утім на це швидко зреагували правоохоронці й відібрали у чоловіка прапор. Самого ж правопорушника міліціонери затримали.

До слова, прапора червоного кольору практично не було видно, оскільки його розгортали в оточенні десятків людей. В основному ця акція була розрахована на журналістів, які б мали засвідчити факт на кіно- та фотокамери.  Водночас представники КПУ стверджували журналістам, що вони  сьогодні уже двічі підіймали червоний счтяг над Львовом. Однак ці спроби відбувалися в затишних куточках Пагорбу Слави й залишилися непоміченими громадськістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...