ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині розроблено Аграрний паспорт області

|

Аграрний паспорт області розроблено для вдосконалення агропромислового розвитку та поліпшення рівня життя сільського населення Львівщини. На цьому наголосив сьогодні, 8 травня, начальник головного управління агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Роман Верещинський, інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Як зазначив Роман Верещинський, аграрний паспорт – це об’ємний зведений документ, що містить комплекс показників, які характеризують соціально-економічну ситуацію, наявність та використання земельних ресурсів, результати виробничої діяльності сільськогосподарських підприємств усіх організаційно-правових форм, матеріально-технічне забезпечення виробництва.

Створенню аграрного паспорта передувала велика робота фахівців, керівників різних рівнів управління, практиків та науковців. За інформацією Романа Верещинського, у розробці головного документу аграріїв взяли участь головне управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, головне управління Держкомзему у Львівській області, головне управління статистики у Львівській області, а також Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН України, Львівський науково-дослідний Центр  продуктивності агропромислового комплексу, ДУ Львівський проектно-технологічний Центр охорони родючості грунтів і якості продукції та Інститут регіональних досліджень НАН України.

Аграрний паспорт дозволяє відстежувати динаміку  трансформаційних процесів у виробничій та соціальній сферах на селі, основні показники агропромислового виробництва області, динаміку виробничо-ресурсного потенціалу сільських адміністративних районів Львівської області,  які є базою для розробки обласної та районних програм соціально-економічного розвитку сільських територій.

Реклама партнерів

Як відначив Роман Верещинський, аграрний паспорт розрахований для керівників і спеціалістів місцевого, районного та обласного рівнів управління, потенційних інвесторів, сільськогосподарських дорадчих служб, науковців, викладачів та студентів вищих навчальних закладів, причетних до вирішення проблем розвитку сільських  територій та поліпшення рівня життя сільського населення.

Довідково

Аграрний паспорт включає 36 табличних  матеріалів і формується щороку  станом на 31 грудня звітного періоду в паперовому та електронному варіанті.

Формування Аграрного паспорта області здійснюється у два етапи.     
На першому етапі до 30 червня у форми Аграрного паспорта усі райдержадміністрації разом з районними підрозділами органів  статистики та агентствами з земельних ресурсів вносять дані по районах. Таким чином формуються аграрні паспорти районів, які затверджуються головами райдержадміністрацій та надсилаються в електронній версії на адресу Львівського науково-дослідного центру  продуктивності  агропромислового комплексу до 30 липня для зведення.

На другому етапі Львівський науково-дослідний центр  продуктивності  агропромислового комплексу зводить дані Аграрного паспорта, отримані від райдержадміністрацій, формує Аграрний паспорт Львівської області та подає головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації до 30 серпня.
         
Додатково інформуємо

Форма Аграрного паспорта Львівської області затверджена розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 25.04.2012 №261/0/5-12 „Про затвердження форми Аграрного паспорта Львівської  області” відповідно до ст.6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», наказу Міністерства аграрної політики України від 09.09.10 № 553 “Про затвердження форми основних зведених показників (паспорта) агропромислового виробництва сільського адміністративного району” та п.18 протоколу наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації щодо розроблення та подання на затвердження обласній державній адміністрації Аграрного паспорта Львівської області  від 12.12.2011 №41/0/7-11.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...