ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура опротестувала заборону червоних прапорів

|

Прокурором міста Львова внесено протест на ухвалу Львівської міської ради про заборону використання Прапора, що символізує перемогу у війні 1941-1945 років, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

 Як зазначено у повідомленні зазначена ухвала в частині заборони використання символіки неіснуючої держави – СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова, на будівлях державних установ і комунальних підприємств міста, під час проведення масових заходів – суперечить положенням Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» та Рішенням Конституційного Суду України від 16.06.2011 року № 6-рп/2011 щодо офіційного тлумачення окремих положень підпунктів 1,2 пункту 1 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги».

У зв`язку з цим прокуратурою міста Львова внесено протест з вимогою привести у відповідність до Закону вищезгадану ухвалу Львівської міської ради в зазначеній частині.

У відповідності до ч.3. ст.21 Закону України «Про прокуратуру» протест прокурора зупиняє дію опротестованого акта і підлягає обов`язковому розгляду відповідним органом або посадовою особою у десятиденний строк після його надходження. Про наслідки розгляду протесту в цей же строк повідомляється прокурору.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...