ОСТАННІ НОВИНИ

Ахметов програв Димінському справу Федецького

|

27 квітня 2012 року Спортивний арбітражний суд Лозанни прийняв рішення у справі CAS 2011/A/2653 FC Shakhtar Donetsk v. CPF Karpaty, яким відхилив апеляційну скаргу ФК «Шахтар» на Рішення Апеляційного комітету Федерації Футболу України від 23 листопада 2011 року та залишив останнє в силі. Про це повідомляє Інформаційний центр львівського клубу.

 

Виходячи з рішення CAS, «Шахтар» і надалі не матиме права без письмової згоди «Карпат» продавати чи передавати в оренду спортивні права на футболіста та буде зобов’язаним не перешкоджати продовженню строку оренди чи навіть повному переходу футболіста до ФК «Карпати» на безоплатних умовах. Також CAS підтвердив те, що 100% економічних прав на футболіста залишаться у «Карпат» і після завершення терміну оренди гравця у львівському клубі. Це означає, що «Карпати» отримають 100% коштів, здобутих від продажу економічних прав на футболіста (знову ж таки, даний трансфер може відбутися виключно за згоди «Карпат»).

Нагадаємо, що ФК «Шахтар» у своїй апеляції наполягав на визнанні недійсними останнього абзацу пункту 2 та пункту 3 контракту №144А, укладеного між клубами та футболістом, що фактично позбавило б ФК «Карпати» реального змісту у володінні 100% економічних прав на гравця, які були придбані у «Шахтаря» в 2009 році. Раніше Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ та Апеляційний комітет ФФУ уже відмовляли у претензіях донецькому клубу, тепер же позицію «Карпат» захистив і Спортивний арбітражний суд в Лозанні.

Окрім вказаного рішення, ФК «Карпати» отримав від Спортивного арбітражного суду в Лозанні листа з повідомленням про продовження строку для винесення рішення у справі т.зв. «договірного матчу» («Металіст», «Карпати» та інші проти Федерації футболу України). Як ідеться у листі від найвищого органу спортивного правосуддя від 27.04.2012, вердикт у зазначеній справі львівська команда отримає до 30 червня 2012 року.

Фото: Офіційний сайт ФК “Карпати” 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...