ОСТАННІ НОВИНИ

УЄФА може перенести Євро-2012 на інший рік?

|

Європейська футбольна федерація може перенести проведення Євро-2012 на інший рік через ситуацію в Україні.

Про це заявив представник УЄФA Мартін Каллен німецькій газеті Sueddeutsche Zeitung, коментуючи вибухи в Дніпропетровську та справу Юлії Тимошенко, повідомляє УНІАН.

“Ми спостерігаємо за цим щодень. Платіні підходить до цього насправді серйозно. Якщо ситуація стане небезпечною, то чемпіонату не буде”, – цитує Каллен TVN24.

Він зазначив, що європейська федерація не очікує переносу Євро 2012, але не виключає такої можливості.

Водночас Каллен виключив можливість проведення матчів Євро 2012 замість України у Німеччині, назвавши перенесення чемпіонату єдиним виходом на випадок, якщо вони з якихось причин не зможуть відбутися у чотирьох українських містах.

“Такий процес не може бути реалізованим так швидко”, – сказав представник УЄФA.

У свою чергу директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський заявив, що питання перенесення Євро-2012 не обговорюється.

“Так, є певні звернення європейських політиків в УЄФА, з`являються заяви в ЗМІ, але офіційна позиція УЄФА, яка була оприлюднена сьогодні за результатами засідання останнього виконкому УЄФА перед турніром – вичерпна і зрозуміла”, – сказав він, повідомляє сайт “Євро-2012 Україна”.

“Більше того, під час сьогоднішнього засідання питання перенесення турніру не розглядалося навіть теоретично. Це неможливо ні з технічної, ні з будь-якої іншої точки зору”, – додав Лубківський.

При цьому він зазначив, що, незважаючи на деякі інтерпретації цієї інформації в ЗМІ, операційний директор УЄФА Events SA Мартін Каллен ніколи не робив заяв щодо переформатування фінальної частини Євро-2012.

Як відомо, за останні кілька днів політики з низки європейських держав, зокрема, з Німеччини та Італії закликали Євросоюз бойкотувати матчі Євро 2012, які відбуватмуться початку літа в Україні через справу Тимошенко, яку вони вважають “політично вмотивованою”.

Ситуацію в Україні ускладнили вибухи у третьому найбільшому місті в країні – Дніпропетровську – минулої п`ятниці, в результаті яких постраждало майже три десятки людей.

Українська правда

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...