ОСТАННІ НОВИНИ

Селяни Волосянки воюють з турбазою через незаконний шлагбаум

|

Охорона ТзОВ «Захар Беркут» продовжує перекривати комунальну дорогу місцевого значення, яка використовується мешканцями села Волосянка Сколівського району для підїзду до своїх земельних ділянок та житлових будинків. Про це «Львівському» порталу повідомили місцеві мешканці. Сільська рада Волосянки ще у грудні 2010 року зобов’язала керівництво бази відпочинку «Захар Беркут» демонтувати шлагбаум, будинок охорони та не чинити перешкод мешканцям села Волосянка та відпочиваючим громадянам в користуванні комунальною дорогою місцевого значення по вул.Б.Хмельницького. В січні 2012 р. Сколівська державна адміністрація з виїздом на місце перекриття дороги встановила, що неподалік бази відпочинку самовільно встановлено контрольно-пропускний пункт на території земель запасу волосянківської сільської ради та організовано пропускний режим автотранспорту. При цьому ТзОВ «Захар Беркут» не уповноважене вирішувати питання проїзду по території бази відпочинку «Захар Беркут» поскільки не має належно оформленних документів на земельну ділянку. Незважаючи на це, керівництво ТзОВ «Захар Беркут» не вважає за потрібне демонтувати незаконно встановлений шлагбаум та будку охорони, і продовжує блокувати місцеву дорогу. Мешканці села звертають увагу на те, що окрім незручностей для них, незаконно встановлений шлагбаум також може призвести до надзвичайної ситуації або стихійного лиха. Адже шлагбаум встановлено на крутій, вузькій і в дощову погоду слизькій ділянці дороги.

Реклама партнерів
Загрузка...

Коментарі

 1. ситуація дійсно безпрецедентна. Такого в Сколівському районі давно не було, якщо колись було взагалі. . Ця земля впала в око рейдерам. Селяни вимагають припинити рейдерску атаку на землю біля туркомлекса «Захар Беркут».
  Перестати рейдерам грубо порушувати інтереси селян в Волосянці .
  Місцеві жителі села Волосянка опинилися в ситуації, яка за зовнішніми формальними ознаками скидається на рейдерське захоплення землі , до якого має відношення гірськолижний комплекс, який називають «Захар Беркут» .

  Рейдерство в Карпатах перетворюється з простих атак на чужу власність в бізнес. Побоювання селян в Волосянці викликає і той факт, що сьогодні в традиційних схемах рейдерських з‘явилася земля. Прес рейдерства наклався на земельні ділянки в регіоні гірськолижного курорту Захар Беркут, що в селі Волосянка, Сколівського району, Львівської області.
  Рейдерські атаки повертаються, і все частіше їх об’єктами стають земельні ділянки біля туристичної бази «Захар Беркут» в с. Волосянка. Об‘єктами рейдерських атак стають землі під ОСГ.

 2. 54 туристи зависли в повітрі через несправність підйомника на Львівщині(результат рейдерського захоплення ТК “ЗАХАР БЕРКУТ” 5 березня2009року горомадянином з Москви Iгорем Артемов (Игорь Артемов)
  На Львівщини вчора поблизу села Волосянка на туристичній базі „Захар Беркут” 54 туристи застряли на висоті 12-15 метрів. Через несправність у системі електроживлення, при підйомі лижників на гору Високий Верх, зупинилася канатно-крісельна дорога. Про це повідомляє прес-служба МНС.
  Для допомоги туристам задіяли підрозділи Львівського гірського пошуково-рятувального загону МНС та Головного облуправління МНС. Рятувальники із підйомника зняли 24 туристи. Лише через 2,5 години обслуговуючий персонал турбази запустив резервний привід, і канатно-крісельна дорога відновила свою роботу. Решта лижників спустилися з неї самі.Постраждалих немає.

 3. Нагадаєм, що директор туристичного комплексу «Захар Беркут», Микола Голодович замість пошуку компромісу з селянами – заключення договорів оренди, чи купівлі земельних ділянок в селян, продовжує виправдовувати дії рейдерів та причетних осіб, зокрема, підтверджує, що ТзОВ «Захар Беркут» використовує сільськогосподарське угіддя, хоч по закону не має на це права. Така поведінка може свідчити про ймовірну узгодженість рейдерських дій із деякими правоохоронцями. Станом на сьогодні, рейдери продовжують утримувати земельну ділянку біля території бази відпочинку «Захар Беркут», не повернули ТзОВ «Захар Беркут» сільськогосподарську земельну ділянку селянам, що призвело до зупинення їх господарської діяльності, тобто правопорушення є триваючим. А згідно чинного законодавства протидія господарській діяльності є кримінально-караним діянням, що передбачене ст. 206 Кримінального кодексу України. Одночасно ТК «Захар Беркут» продовжує реалізовувати значну кількість путівок особам, які мають намір відпочивати на базі відпочинку «Захар Беркут». Проте, через незаконні дії рейдерів ТзОВ «Захар Беркут», селяни не мають можливості здійснювати свою господарську діяльність, зокрема, вести особисте селянське господарство, а тому їх сім’ї які теж постраждають внаслідок рейдерського захоплення базою відпочинку ділянок для ведення ОСГ».
  Як кажуть в Волосянці база відпочинку “Захар Беркут” перейшла від власника ТзОВ “Октант” до ТзОВ “Захар Беркут” і ТзОВ “Гірськолижний комплекс “Волосянка” також внаслідак рейдерського захоплення: – підробкою протоколу зборів ТзОВ “Октант” 5 січня 2009р. і рейдерської атаки та силового захвату ТК “Захар Беркут” який здійснив громадянин російської фердерації Ігор Артемов та Орест Шийко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...