ОСТАННІ НОВИНИ

Тимошенко лікуватимуть у високоспеціалізованому стаціонарі «Укрзалізниці»

|

На виконання доручення Генеральної прокуратури України та звернення Державної пенітенціарної служби Міністерством охорони здоров’я скликана комісія висококваліфікованих фахівців для проведення медичного огляду Тимошенко Ю.В. та визначення шляхів подальшої реалізації рекомендацій Міжнародної медичної комісії. Комісія виїхала до міста Харкова. Про це повідомили у прес-службі МОЗ України.

Виконання рекомендацій медиків щодо лікування Ю.Тимошенко планується організувати в умовах спеціалізованого стаціонару в одному із багатопрофільних медичних закладів міста Харкова, зокрема у Центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» у відділенні патології хребта та периферійної нервової системи.

Матеріально-технічна база лікарні повністю відповідає всім вимогам, висловленим спеціалістами із Німеччини та узгодженим усіма спеціалістами медичної комісії Міністерства охорони здоров’я. Заклад спеціалізується на наданні допомоги пацієнтам з аналогічною патологією багато років. Має потужний кадровий потенціал та напрацьовані методики. В лікарні є можливість повністю виконати рекомендації відносно медикаментозного лікування, у тому числі за необхідності селективного введення лікарських засобів безпосередньо до ділянки патологічного процесу. Окрім цього, в закладі відпрацьовані питання щодо застосування сучасних, визнаних й іноземними фахівцями, методик із використанням найновішого фізіотерапевтичного обладнання. Відновлювальне лікування включає в себе систему інших реабілітаційних заходів лікувальної фізкультури, гімнастики та лікувального масажу, які застосовуються в комплексному підході для організації лікування пацієнтів.

Фахівці установи та заклад в цілому визнаний міжнародною спільнотою як високоспеціалізований центр з реабілітації та відновлювального лікування серед пацієнтів із такими захворюваннями.

Реклама партнерів

Фото: PHL 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...