ОСТАННІ НОВИНИ

За добу на Львівщині кором захворіло 9 осіб

|

За оперативними та статистичними даними Держсанепідслужби України, з початку цього року станом на 28 березня 2012 року на адміністративних територіях країни зареєстровано 6380 випадків захворювання на кір, з них 4308 – за січень та лютий 2012 року. Показник захворюваності становить 9,45 на 100 тис. населення, що оцінюється як середній. Про це повідомляє прес-служба МОЗ України.

За останню добу зареєстровано 91 випадок підозри захворювання на кір, найбільша кількість у західних регіонах, а саме:

Івано-Франківській області – 37;

Закарпатській області – 13;

Реклама партнерів

Львівській області – 9;

Тернопільській області – 8;

Волинській області – 6;

Рівненській області – 2.

У м. Києві за останню добу зареєстровано 1 випадок підозри захворювання на кір.

Держсанепідслужбою України запроваджено щоденний моніторинг захворюваності на кір та оперативне інформування регіонами щодо тимчасового призупинення та відновлення навчального процесу у зв`язку з підвищеною захворюваністю на кір.

Посилено контроль за проведенням планових профілактичних щеплень проти кору віковим групам населення згідно з Календарем профілактичних щеплень.

Протиепідемічні заходи в регіонах, де спостерігається підвищення рівня захворюваності на кір, проводяться в повному обсязі згідно з наказом МОЗ України від 17.05.05 № 188 “Про затвердження Інструкції щодо організації епідеміологічного нагляду за кором”.

Питання знаходиться на контролі Держсанепідслужби України.

 Фото: PHL

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...