ОСТАННІ НОВИНИ

Мешканці вулиці Чупринки проти трамвайної зупинки

|

Депутат Львівської міськради Ростислав Будинський звернувся із запитом до міського голови Львова від імені мешканців вулиці Генерала Чупринки.

За словами депутата, до нього звернулись громадяни у зв’язку з облаштуванням біля будинків №58, 60 на вул. Генерала Чупринки трамвайної зупинки.

«Зупинка була встановлена на початку року, після введення нової транспортної схеми. Проте відтоді її так і не було облаштовано. Невеликий знак висить над дорогою, проте він непомітний для водіїв. Відтак власники приватних автомобілів, не помічаючи цього знаку, залишають там свої авто, створюючи перешкоди для руху і небезпеку для пасажирів», – наголосив Р.Будинський.

Відтак він вимагає від виконавчих органів вжити негайних заходів щодо облаштування зупинки й таким чином забезпечити безпеку водіїв і пасажирів на зазначеній ділянці вулиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *