ОСТАННІ НОВИНИ

Замість двох трамваїв до центру з вокзалу курсуватимуть два автобуси

|

У зв’язку з ремонтом вул. Городоцької-Чернівецької замість трамваїв № 1 та № 9 курсуватимуть автобуси № 9тр і № 1тр. Трамвайний маршрут № 6 прямуватиме до вул. Кн. Ольги. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Із закриттям перехрестя вул. Чернівецька-Городоцька внесено зміни до 14 автобусних маршрутів – №№ 2а, 10, 15, 16, 20, 22, 24, 25, 31, 32, 34, 43, 49 та 51. Ці зміни не стосуються тих маршрутів, які безпосередньо їдуть на Залізничний вокзал. Зокрема автобуси №№ 32, 10, 16 здійснюватимуть рух за існуючою схемою.

Зміни торкнулися транзитних маршрутів, які прямують повз приміський та Залізничний вокзали по вул. Городоцькій. Частина з них буде скерована по вул. Залізничній та вул. Олени Степанівни з виїздом на вул. Городоцьку, а частина з них – через вул. Антоновича з подальшим виїздом до університету імені Івана Франка. Ці маршрути розглядалися конфігуративно, і тоді вже виносилося рішення про ту чи іншу зміну», – розповів заступник начальника управління транспорту та зв’язку Андрій Білоус.

Як зазначив Андрій Білоус, маршрут № 31 також заїжджатиме на Залізничний вокзал, проте зазнає незначних змін.

Найбільших змін зазнає радіальний маршрут № 2а, що курсуватиме за схемою: вул. Городоцька – вул. Ряшівська – вул. Патона – вул. Любінська – вул. Окружна – вул. Антоновича (у зворотному напрямку вул. Героїв УПА) – Університет ім. І. Франка.

Крім того, буде внесено зміни у рух трамвайних маршрутів №№ 1, 9 та 6.

«Зокрема трамвайний маршрут № 6 буде здійснювати рух з вул.Липинського до кінцевої зупинки 3-го трамвайного маршруту на вул. Кн. Ольги. Замість трамвайних маршрутів №1 та №9 курсуватимуть 2 автобусні маршрути: № 9трам і № 1трам, на яких будуть працювати по 5 одиниць автобусів класу «Богдан». Вивільнені трамваї будуть працювати на інших трамвайних маршрутах», – зазначив Андрій Білоус.

Шлях 1-го трамвайного маршруту: вул.Чернівецька – вул.Залізнична – вул.Олени Степанівни – вул.Я.Мудрого – вул.Городоцька – пр. Свободи-вул. Дорошенка – вул.С.Бандери – вул.Шептицьких – вул.Коротка – вул.Чернівецька.

Шлях 9-го трамвайного маршруту: вул.Чернівецька – вул.Городоцька-вул.Смаль-Стоцького – вул.Залізняка – вул.Антоновича – вул.С.Бандери – вул.Коперника – вул.Дорошенка – вул.Городоцька – вул.Коротка – вул.Чернівецька.

Нагадаємо, з 14 березня на ремонт закривають вул. Чернівецьку та частину вул. Городоцької. Замовником робіт виступає управління капітального будівництва ЛМР, а виконавцем – ВАТ «ЛСБМУ-1». Як зазначили в управлінні капітального будівництва ЛМР, вул. Чернівецьку ремонтуватимуть від вул. Городоцької до трамвайної зупинки. Роботи триватимуть до червня.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...