ОСТАННІ НОВИНИ

Міліція заперечує, що «Доктора Пі» визнали обмежено осудним

|

Міністерство внутрішніх справ заперечує, що підозрюваний у підробленні документів і шахрайстві Андрій Слюсарчук, відомий як Доктор Пі, за результатами судово-психіатричної експертизи був визнаний обмежено осудним. Про це заявив начальник Головного слідчого управління МВС Василь Фаринник.

“Те, що пишуть – це вигадки і домисли”, – заявив він. Водночас він не став повідомляти результати проведеної експертизи, пославшись на те, що це може негативно вплинути на хід слідства і буде розголошенням даних досудового слідства.

Нагадаємо, у січні Головне слідче управління МВС забрало від Головного управління МВС у Львівській області у своє провадження кримінальну справу проти Слюсарчука. Слюсарчук проходить у кримінальній справі, порушеній за статтею 358 Кримінального кодексу (підроблення документів, печаток і штампів без використання підроблених документів) і статті 190 (шахрайство). Напередодні ЗМІ повідомляли, що Слюсарчука визнали обмежено осудним – в нього нібито виявили виявили деякі порушення психіки, як то невроз, залишкові явища черепно-мозкових травм, алкоголізм, наркоманію.

ТСН

Фото: PHL 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...