ОСТАННІ НОВИНИ

В березні дев’ять львів’ян відзначають 100 і більше років

|

Цього місяця аж дев’ятеро львів’ян відзначатимуть 100-річчя, і троє 102-річчя і одна мешканка Галицького району вже справила 103 день народження.  Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

З нагоди поважних дат в житті ювілярів, вже традиційно кілька років поспіль уродинників навідують працівники управління соціального захисту Львівської міської ради та вручають вітання від міської влади і одноразову грошову допомогу в розмірі 1 тис. грн.

До слова, станом на сьогодні вже 12 львів’ян-довгожителів відзначили 100 і більше років. Загалом у 2012 році вікові ювілеї відзначають 36 мешканців нашого міста.

«Цікаво зазначити, що з поміж 36 цьогорічних ювілярів, лишень 6 чоловіки. І така тенденція є сталою вже впродовж кількох років. Однак, попри такий гендерний дисбаланс, хочу зауважити, що всі ці люди є скарбом громади міста, так як вони є носіями наших традицій, очевидцями історичних подій, про які нам відомо з книжок та підручників. І всі вони потребують уваги до себе з боку як міської влади, так і кожного з нас. Тому приємно, що ініціатива вшановувати наших довгожителів, зароджена ще 5 років тому, підтримується щорічно», – наголосила начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ольга Павлюк.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...