ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян просять не нищити зупинки громадського транспорту

|

Як повідомили у КП «Адміністративно-технічне управління», кілька днів тому черговий раз було пошкоджено дашок на зупинці громадського транспорту біля парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького на вул. Вітовського. Сьогодні силами комунального підприємства пошкодження ліквідовано. Однак, як зазначають на підприємстві, яке є балансоутримувачем цієї зупинки, вандали дуже часто ламають конструкції зупинки. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«На балансі нашого підприємства є близько 10 зупинок громадського транспорту. Однак, найбільше проблем щотижня виникає з зупинкою на вул. Вітовського. Як тільки ми полагодимо поломки, знову вчиняються вандальні дії. А ремонт обходиться у кілька тисяч гривень. Ніяких коштів міського бюджету не вистачить, якщо такий вандалізм продовжуватиметься.

Наші працівники закупили потрібні матеріали і вже дашок на зупинці на вул. Вітовського відремонтовано. Однак, хочемо звернутись до мешканців з проханням не нищити зупинки громадського транспорту», – зазначила керівник КП «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...