До Городоцького райвідділку міліції надійшло повідомлення про смерть 28-річного мешканця села Великий Любінь. Правоохоронці терміново виїхали на місце події та з’ясували, що чоловік загинув, унаслідок численних тілесних ушкоджень. Розпочалися пошуки вбивці, інформує СГЗ ГУ МВСУ у Львівській області.
Очевидцями злочину стали двоє родичів загиблого. Напередодні ввечері чоловіки зібралися разом, аби перехилити чарку-другу. До їхньої компанії згодом приєднався ще один знайомий.
Після випитого між гостем та одним із господарів виникла сварка. Молодик вирішив кулаками довести свою правоту та став щосили бити постраждалого по голові й всьому тілу. Згодом, схопив ще й табуретку.
Від отриманих травм чоловік помер, а зловмисник одразу ж «накивав п’ятами». Аби уникнути покарання, хлопець пішов до своєї дівчини, аби та, у разі чого, забезпечила йому «алібі».
Наступного дня зловмисник утік до Самбора. Однак, правоохоронці досить швидко розшукали та затримали його.
Як розповів заступник керівника Управління карного розшуку міліції Львівщини Сергій Богданов, зловмиснику – 20 років. Він і раніше мав проблеми із законом. Чоловіка вже судили за крадіжки.
Проти зловмисника порушили карну справу за ст.115 ч.1 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство). Наразі триває розслідування. Душогубу загрожує від семи до п’ятнадцяти років тюремного життя.







