ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівобленерго» заявляє про спробу не допустити товариство до приватизації «Вінницяобленерго»

|

ПАТ «Львівобленерго» заявляє про можливу спробу перешкоджання товариству взяти  участь у приватизаційному конкурсі з продажу акцій ПАТ «Вінницяобленерго» з боку керівництва Фонду державного майна України. Про це йдеться в офіційній заяві «Львівобленерго».

Як йдеться у заяві, станом на 10 лютого «Львівобленерго» не отримувало від Фонду державного майна України жодного офіційного повідомлення про те, що 13 лютого 2012 року о 9:00 у приміщенні ФДМУ має відбутися проведення повторного конкурсу з приватизації продажу 50% акцій ПАТ «Вінницяобленерго», яке було зірване 3 лютого 2012 року.

Натомість в офіційному виданні Фонду державного майна України – «Відомостях приватизації» від 8 лютого було розміщено інформаційне повідомлення про те, що конкурс з продажу пакета акцій ПАТ «Вінницяобленерго» проводитиметься у понеділок – 13 лютого 2012 року о 09.00 годині в приміщенні Фонду державного майна України.

Нагадаємо, 26 січня 2012 року ПАТ «Львівобленерго було подано заявку на участь у приватизаційному конкурсі з продажу акцій ПАТ «Вінницяобленерго». Зі свого боку ПАТ «Львівобленерго заявляє, що ним було дотримано усіх вимог чинного законодавства та процедур для участі у конкурсі. Даний конкурс повинен був відбутись 03.02.2012р., однак конкурсна комісія з продажу акцій ПАТ “Вінницяобленерго” так і не змогла розпочати роботу через відсутність кворуму. Такою є офіційна версія Фонду державного майна України. Проте, 3 лютого 2012 року відповідна конкурсна комісія зібралась у повному складі, але після отриманих телефонних дзвінків частина її членів покинули приміщення, в якому мав проводитись конкурс.

Після чого представниками Фонду було оголошено, що проведення конкурсу відкладається через відсутність кворуму комісії на невизначений термін,  у той час як двоє із членів комісії намагалися зайти до зали, де мав проводитись конкурс, однак не змогли цього зробити через зачинені зсередини працівником Фонду двері.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...