ОСТАННІ НОВИНИ

МАФи, що торгуватимуть алкоголем, припинять існування – Садовий

|

З сьогоднішнього дня починають працювати комплексні комісії, у які входитимуть представники департаменту економіки  Львівської міськради та районних адміністрацій, котрі перевірятимуть чи не торгують МАФи алкогольними напоями. Про це сьогодні, 3 січня, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер розповів про покарання, які передбачені для МАФів, де буде виявлений алкоголь. «Перший крок – це складання протоколу, другий крок – штраф, третій – зміни в мережу і виключення даної малої архітектурної форми з мережі міста Львова. І тоді вона просто припинить своє існування. Всі повинні зрозуміти, що це є серйозно», – наголосив А.Садовий.

Натомість щодо часового обмеження продажу алкоголю у магазинах та супермаркетах, міський голова не настільки категоричний. «Найважливіше – це малі архітектурні форми, адже у них зафіксовано дуже багато випадків продажу алкогольних чи слабоалкогольних напоїв неповнолітнім. Інший крок, що стосується супермаркеті, є складніший до реалізації.  В ідеалі, щоб у всіх великих супермаркетах були окремі відділи, з окремим входом, де б продавали алкоголь. Але для цього тим підприємствам потрібно дати певний термін часу. Депутати цю пропозицію приймали з голосу. Я не думаю, що це технічно можливо зробити за цих декілька днів. Бо, якщо ми говоримо про продаж алкоголю в мафах, то зауважте, що два місяці тривали дискусії, громадські слухання. Люди знали, що це буде. Мали час, щоб підготуватися. Але цей варіант (із супермаркетами – ред..) також буде вирішено. У багатьох країнах це втілено. Діє обмеження часу продажу алкоголю і передбачено для цього виключно конкретні місця», – зазначив А.Садовий. 

Нагадаємо, з 1 січня цього року, відповідно до ухвали міської ради від 15.12.2011р. «По обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) на території м.Львова», у кіосках заборонено продавати пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої.

Реклама партнерів

Відповідно до цієї ухвали, тимчасові споруди визнані непридатними для торгівлі  алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного). Також, цією ухвалою передбачено, що у магазинах та супермаркетах алкоголь можна продавати з 12:00 до 20:00 год.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...