ОСТАННІ НОВИНИ

Фестиваль «Українське Різдво» збиратиме кошти для лікарень Львова

|

14 січня 2012 року у Львівському національному академічному театрі опери і балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться другий всеукраїнський фестиваль «Українське Різдво». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У рамках фестивалю заплановано два концерти: о 17.00 і о 20.00 год.

Участь у концертах візьмуть народна артистка України, герой України Ніна Матвієнко, народний артист України, герой України, композитор Мирослав Скорик, симфонічний оркестр «Віртуози Львова», народний хор «Волинь», ансамбль танцю «Надзбручанка», жіноче тріо «Солов’ї Галичини», інструментальний ансамбль «Високий замок», вокальний ансамбль «Любисток», дитячий ансамбль «Веселі черевички», молоді, але вже відомі співачки Антоніна Матвієнко, Ілларія, Русина. Ведучими фестивалю будуть народна артистка України Руслана Писанка та заслужений артист України Юрій Хвостенко.

За словами організаторів, кошти від концерту скерують на придбання імпортних інвалідних візків для людей з обмеженими можливостями пересування та для 8-ої міської клінічної лікарні дистанційно керовані електричні реанімаційні ліжка.

За кошти минулорічного фестивалю «Українське Різдво» придбали 10 імпортних інвалідних візків та для опікового відділення 8-ої міської клінічної лікарні м. Львова та одне дистанційно кероване електричне реанімаційне ліжко.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *