ОСТАННІ НОВИНИ

Тимошенко відмовилась від участі в судових засіданнях в Україні

|

Екс-прем`єр, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко відмовилася від участі в судових засіданнях в Україні. Про це заявив керівник групи адвокатів Тимошенко Сергій Власенко, цитуючи заяву, написану Юлією Тимошенко, передає кореспондент РБК-Україна.

“Спостерігаючи з-за ґрат Лук`янівського СІЗО за виставою жаху, безглуздя та абсурду, на яку перетворився судовий процес, пов`язаний з моїм ім`ям, я ухвалила рішення: відмовитися від будь-якої участі в цьому ганебному процесі та від подання касації на рішення судів першої та другої інстанцій”, – процитував Юлію Тимошенко адвокат.

За словами Власенка, це рішення стосується усих без виключення, в тому числі і її захисту, тому завтра вони не збираються бути присутніми у суді.

Нагадаємо, раніше колегія суддів Апеляційного суду Києва оголосила перерву у розгляді скарги Юлії Тимошенко до п`ятниці, 23 грудня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *