ОСТАННІ НОВИНИ

Садовий ветував ухвалу щодо влаштування кіосків на зупинках громадського транспорту

|

Міський голова Андрій Садовий зупинив дію ухвали щодо встановлення зупинок громадського транспорту з вбудованими тимчасовими спорудами (зупиночні комплекси підвищеного комфорту). Ще на стадії візування до проекту ухвали були зауваження юридичного управління, управління транспорту та зв’язку і департаменту містобудування. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Міський голова зупинив дію ухвали Львівської міської ради «Про внесення змін до ухвали №2311». Ми говоримо про ухвалу, яка регулює встановлення малих архітектурних форм, тобто тимчасових споруд для встановлення зупинок громадського транспорту з вбудованими тимчасовими спорудами зупиночних комплексів підвищеного комфорту. В першу чергу до цієї ухвали були підготовлені зауваження юридичним управлінням та управлінням транспорту і зв’язку. Зауваження полягали у такому.  Постанова Кабміну «Про затвердження єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг» врегульовує розміщення об’єктів як стаціонарних, так і тимчасових, які знаходяться в безпосередній близькості від доріг, а також в облаштуванні зупинок. Розміщення зазначених зупинок не відповідає вимогам. Крім того, ми говоримо про те, що 12 грудня набрав чинності Наказ Мінрегіонбуду про порядок встановлення і експлуатації МАФів і тимчасових споруд, згідно з яким тимчасовою спорудою може бути споруда, площею до 30 кв.м. Також зазначений проект ухвали цьому не відповідає.

Крім того, незалежно від того, що говориться про те, що ці зупиночні комплекси є зоною підвищеного комфорту і їх називають соціальними  зупинками, у самому проекті ухвали жодним словом не згадується про соціальну складову у розміщенні, обслуговуванні і діяльності цих зупинок. У випадку, якщо б це насправді було, мали б бути якісь інвестиційні зобов’язання зазначеного ПП «Вперед»  і такого поняття як «соціальний» у цій ухвалі немає. Ми говоримо про те, що у нас встановлюють дуже великі МАФи у 30-ти місцях і їх встановлення не відповідає жодним вимогам, які передбачені чинним законодавством.

Міський голова скористався свої правом, наданим йому ЗУ «Про місцеве самоврядування» і регламентом, і зупинив дію ухвали. Вона буде включена у порядок денний наступного пленарного засідання», – зазначила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, на останньому пленарному засіданні сесії міської ради була прийнята ухвала про облаштування 34 зупинок громадського транспорту з вбудованими тимчасовими спорудами. Як зазначено в ухвалі, дозвіл на здійснення діяльності кіосків складає 5 років, їхня площа – по 30 м.кв., а здійснюватиме діяльність ПП «Вперед».

 

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...