Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк не задоволений станом справ в області. Про це він заявив сьогодні під час засідання сесії Львівської облради.
За його словами, невтішним залишається стан економічної сфери: падіння промисловості на 21% та поганий приріст інвестиційних надходжень. Окрім того, М. Костюк зазначив, що критичною є ситуація із виплатою зарплат у Львівській області.
«15 тисяч мешканців Львівщини не вчасно отримують зарплати. На сьогодні заборгованість склала 62 млн грн. Програми, які на сьогодні прийняті або не виконуються, або виконуються неефективно», – сказав М. Костюк.
Водночас він додав, що більшість з існуючих проблем є наслідком того, що останнім часом депутатський корпус Львівської облради та керівництво Львівської облдержадмністрації перебували швидше в постійній конфронтації, ніж у конструктивному діалозі.
«Пропоную відмовитись від містечкової політики та перейти до порозуміння. Хочу запропонувати вам відкритість, діалог та співпрацю», – звернувся М. Костюк до депутатського корпусу облради.







