ОСТАННІ НОВИНИ

Жителів області знову просять не палити суху траву

Львівський портал

|

Начальник головного управління МНС у Львівській області Сергій Дмитровський знову звертається до жителів області не палити суху траву. Подаємо текст звернення:

“Останніми днями на території області зафіксовано рекордну для цієї осені кількість займань сухої трави та минулорічного листя. Ці займання загрожували розповсюдженням на значні площі та поширенням на різноманітні господарські об’єкти, лісові масиви та поклади торфує.

Так, 28 листопада у селі Ступниця Дрогобицького району результатом горіння сухої трави стало знищення дерев’яної частини новобудови житлового будинку. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

А 30 листопада чиясь необережність при спаленні сухої трави у селі Верхнє Синьовидне Сколівського району спричинила не тільки знищення сухої трави на площі близько семи гектарів. У полум’ї зник дерев`яний житловий будинок. На щастя, втручання пожежно-рятувальних підрозділів дозволило врятувати від такої ж долі ще три житлових будинки та дві господарські будівлі.

Головне управління МНС України в Львівській області вкотре звертається до мешканців Львівщини із закликом утриматися від розведення багать із опалого листя, спалювання сухих залишків рослинності та сміття. Особливо звертаємо увагу на неприпустимість таких дій поблизу лісових масивів, торфовищ, будівель та споруд!

Пам’ятайте! Разом із димом таких пожеж у повітря потрапляють десятки найрізноманітніших хімічних сполук. А останні своєю чергою накопичуються у організмі тих же підпалювачів, їхніх близьких та дітей, провокуючи загострення як хронічних хвороб, так і виникнення нових – у тому числі й онкологічних – захворювань. Адже за таких умов у повітря, а потім – й у легені людини – потрапляють і важкі метали, і сумнозвісні діоксини, і бензоперени, і окиси азоту, і найрізноманітніші канцерогенні сполуки”.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...