ОСТАННІ НОВИНИ

Від сьогодні стартує арт-проект «Легенди Львова»

Львівський портал

|

Розпочинається арт-проект «Легенди Львова». Основна ціль проекту – популяризація серед громадськості та туристів історичних та культурних цінностей Львова з допомогою сучасного непересічного підходу – створення львівськими митцями та художниками унікальних авторських робіт – куль з яскравим оригінальним розписом на тематику «Легенди Львова». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Завершені кулі будуть збирати разом для показу у центрі Львова на площі Ринок на стилізованих каркасах-ялинках протягом святкових днів. Святкова експозиція розпочне свою роботу 19 грудня і працюватиме протягом місяця, до 20 січня 2012 року, кожен львів’янин та турист зможе оглянути її та віддати свій голос за кращу кулю на сайті приймаючого міста Львів www.uefaeuro2012.lviv.ua з допомогою мережі Facebook. Троє митців-переможців конкурсу за результатами голосування отримають надзвичайні призи – квитки на матчі УЄФА ЄВРО 2012™ від партнера Турніру компанії МакДональдз. Решта учасників та 10 з тих, хто візьмуть участь у голосуванні, отримають заохочувальні призи від партнерів проекту.

До участі в проекті запрошуються як і відомі львівські митці, так і молоді талановиті художники. Для того, щоб отримати кулю для розпису, необхідно звернутися у галерею «Гердан» на вул. Руській, 4, щодня з 12.00 год до 17.00 год, крім неділі, до 6 грудня 2011 року.

Програма арт-проекту «Легенди Львова»:

29.11-06.12  Зголошення учасників митців та художників

06.12-18.12  Розпис куль учасниками

19.12-19.01 Святкова експозиція на пл. Ринок, голосування за кращу кулю на сайті www.uefaeuro2012.lviv.ua

20.01.2012 Оголошення результатів голосування, святкове нагородження учасників проекту та тих, хто взяв участь у голосуванні

 

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...