ОСТАННІ НОВИНИ

Азарова поміняють на Клюєва?

Львівський портал

|

Прем`єра Миколу Азарова можуть змінити на Андрія Клюєва. За інформацією Лігабізнесінформ,  відставка Кабінету міністрів Миколи Азарова  вирішена.

Не останнім аргументом  для Віктора Януковича в необхідності цього кроку стане смерть шахтаря під час зносу наметового містечка в Донецьку.

Основним аргументом  на користь відставки прем`єра президентові  називають велику непопулярність Азарова й уряду на тлі масових протестів різних суспільних груп. 

За словами джерела видання, близького до оточення Віктора Януковича, спочатку передбачалося що Азаров буде працювати до весни. “Але в нас є думка, що до весни він рейтингово не доживе”, – відзначив співрозмовник.

За словами співрозмовника, із президентом навіть погоджена кандидатура наступного прем`єра – ним може стати Андрій Клюєв. Нагадаємо, що саме Клюєва завжди деякі підозрювали в режисурі протестних рухів  пільговиків, які активно виступали за відставку уряду.

За словами політолога Андрія Золотарьова, такий крок з боку Банкової виглядав би логічним.

“Усе йшло до того, що Азаров досидить до весни. Однак події розвиваються занадто швидко. Потрібно терміново шукати цапа відбувайла”, – відзначає експерт.

Видання відзначає, що після загибелі шахтаря в Донецьку минулої вночі, критикувати уряд почали лояльні і  депутати-регіонали. Наприклад,  раніше депутат від ПР  Василь Грицак заявив, що Кабмін відмахнувся від людей.

Українська правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...