ОСТАННІ НОВИНИ

Львів проведе Форум для представників громадських організацій та профспілок

Львівський портал

|

У четвер, 3 листопада, у Львові відбудеться Форум представників громадських організацій та профспілок Львова та області. Участь у заході візьмуть підприємницькі, молодіжні організації, ветерани Афганістану та інваліди Чорнобиля, Спілка офіцерів, профспілки Львова та області. Усі ці організації відрізняються між собою основними спрямуваннями  в своїй діяльності, мають різні цілі та завдання. Про це повідомляють організатори заходу.

Учасники Форуму обговорять питання щодо вироблення спільної позиції, взаємодії та координації зусиль з метою забезпечення результативності їхніх вимог та спільного захисту соціальних середовищ, які вони представляють.

Захист конституційних прав громадян України, збереження та покращення соціальних стандартів, захист бізнесу та держави в цілому – це ті гарячі точки, які потребують невідкладного врегулювання та вирішення, інформують організатори.

За результатами Форуму буде узгоджено спільну резолюцію та  взаємне планування наступних дій.

Форму розпочнеться об 11 год. за адресою вул. Коперника, 40а (Палац Сапєг).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *