ОСТАННІ НОВИНИ

Кінопалац ім. Довженка оштрафували за оманливу рекламу

Львівський портал

|

Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ ВКФ «Фантазія» (м. Львів) на 12 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Так, підприємство, що надає послуги з демонстрації кінофільмів, розмістило на власному сайті інформацію наступного змісту: «Дивись тривимірне зображення за найкращими цінами у Львові в «Кінопалаці ім. Довженка» проспект Червоної Калини, 81. Дивись фільми у форматі 3D на 30% дешевше, ніж в інших кінотеатрах! Зеконом на поп-корн!».

Як встановило відділення, ця інформація не відповідала дійсності. Мінімальна вартість квитків у будні була такою ж, як і в одного з конкурентів. Нижчі ціни підприємство встановлювало лише на найдорожчі квитки, а саме: на вечірні сеанси у будні, вихідні та свята.

Крім того, підприємство поширювало інформацію про те, що у вівторок (день глядача в кінотеатрі) всі квитки коштують 20 грн, проте ціна квитка на перегляд фільмів у форматі 3D становила 30 грн. Такі дії могли ввести споживачів в оману.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...