ОСТАННІ НОВИНИ

Депутат облради отримав підряд на реконструкцію школи в Дрогобичі

Львівський портал

|

КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міськради Львівської області за результатами тендеру 19 жовтня уклало угоду з КВП «Енергомонтаж» на реконструкцію з прибудовою ЗОШ №5 на вулиці Зварицькій в місті Дрогобичі. Вартість угоди склала 7,35 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Школа №5 розміщена в приміщенні колишнього військового шпиталю в двох корпусах, один з яких перебуває в аварійному стані.

Закупівлю проведено за неконкурентною процедурою «у одного учасника» через незадовільний стан будівлі школи, недостатню кількість класних приміщень, що призвело до переповнення навчального закладу. Крім того, 28 травня градом побило шиферну кровлю школи. Причини обрання головним підрядником КВП «Енергомонтаж» в обґрунтуванні не вказані.

Засновниками компанії-переможця є Вячеслав Фоломеєв, Юрій Матала та Богдан Гагалюк, секретар комісії Львівської обласної ради  питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності від Народного руху України.

Наші гроші

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...