ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати Львівщини закидають центральну владу заявами про пенсійну реформу, зимовий час і держзакупівлі

Львівський портал

|

Заяви і звернення, адресовані центральній владі, про пенсійну реформу, зимовий час, державні закупівлі та інші планують прийняти депутати Львівської обласної ради на завтрашній ХII сесії.

Як повідомив під час прес-конференції голова ЛОР Олег Панькевич, Львівська обласна рада планує  ухвалити звернення до центральної влади стосовно недопущення руйнування традиційних християнських цінностей в українському суспільстві. 

Планується прийняти заяву Львівської обласної ради та звернення до Президента і Верховної Ради з приводу антиконституційної пенсійної реформи.

Нагадаємо, що раніше в обласній раді проведено громадське обговорення на тему “Законодавче забезпечення та соціально-економічні наслідки пенсійної реформи” за участі голови обласної ради, голів постійних комісії обласної ради, науковців, представників Пенсійного фонду, громадських організацій і профспілок, за результатами яких до Верховної Ради України надано наукові обґрунтування щодо неприпустимості проведення запропонованої Урядом Азарова-Тігіпка “пенсійної реформи” та пропозиції щодо реформування пенсійної системи в Україні. 

Крім того, заплановано ухвалення заяви щодо зміни порядку обчислення часу та звернення до Президента, Верховної Ради та генерального прокурора щодо нового проекту Закону про державні закупівлі.  

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...