ОСТАННІ НОВИНИ

Волонтери візьмуть участь у відкритті львівської євроарени

Львівський портал

|

Більшість учасників театрального шоу, яке відбудеться під час церемонії відкриття стадіону у Львові – це волонтери, які зголосилися стати частиною команди, що організовує УЄФА Євро-2012™ у місті Лева. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Ми вже декілька років працюємо з волонтерами, залучаючи їх до всіх заходів, що стосуються підготовки до турніру. Участь у грандіозному дійстві відкриття головної футбольної арени міста Львова – це досвід роботи, який обов’язково знадобиться під час проведення чемпіонату. Закликаємо активну молодь та усіх охочих долучатися до Волонтерської служби Львова на сайті Приймаючого міста www.uefaeuro2012.lviv.ua і ви завжди будете у центрі подій підготовки та проведення Чемпіонату Європи з футболу 2012», – розповіли в ЛКП «Агенція з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012».

Взяти участь у відкритті стадіону у Львові може кожен – особливих вимог, окрім бажання та можливості допомагати, до учасників не було. Організатори відібрали понад 1,5 тис заявок. Учасники дійства додатково отримають два запрошення на церемонію відкриття для своїх рідних чи друзів.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...