ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові об’єкти теплопостачання готові подавати тепло до усіх споживачів

Львівський портал

|

Як повідомляють у ЛМКП «Львівтеплоенерго», усі об’єкти теплопостачання готові до роботи в зимовий період. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

До опалювального сезону підготовлено усі 111 малих теплоенергетичних об’єктів та 122 ЦТП. Проведено гідравлічні випробування на щільність  та міцність 72,2 кмтрас (у двотрубному обчисленні) магістральних теплових мереж від ТЕЦ–1, ТЦ «Північної» та ТЦ «Південної».

«В результаті було виявлено 97 фактів руйнування елементів магістральних трубопроводів та повністю відновлено щільність магістральних трубопроводів вздовж всієї протяжності магістральних теплових мереж», – зазначили у теплопостачальному підприємстві.

Нагадаємо, відповідно до результатів соціологічного дослідження, яке проводив Центр вивчення громадської думки комунальної установи «Інститут міста» у серпні-вересні цього року, 24,12% львів’ян задоволені тим, як підготували будинки до осінньо-зимового періоду.

«Ми готові розпочинати опалювальний сезон для усіх мешканців Львова. Усі роботи на об’єктах проведено, обладнання готове до зими. Лише для нормалізації подачі опалення необхідно кілька днів, адже цей процес не відбувається миттєво, а потребує часу. Дуже добре, що цей опалювальний сезон розпочнеться у п’ятницю-суботу, коли мешканці є вдома. Іноді, зокрема на початках, можуть виникати проблеми у внутрібудинковій системі, яка знаходиться на балансі ЛКП. Якщо проблема виникає з трубопроводами в квартирі мешканця, то без його присутності це важко виявити. Можна бачити, що десь є проблема, але не знати де. Тому, звертаємося до мешканців, щоб при проблемних моментах відразу ж про це повідомляти власників будинків в робочий час, в неробочий час потрібно звертатися до чергової аварійної бригади району. Також можна інформувати нас – диспетчерську службу – 15-85, та свої райони теплових мереж. Це дозволить оперативно усунути недоліки і нормалізувати процес подачі опалення», – каже головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

Нагадаємо, опалювальний період починається, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить  нижче 8ºС.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...