ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться «Рок-симфонія»

Львівський портал

|

Невдовзі у Львові відбудеться унікальний музичний проект. Відомий львівський рок-колектив «Кожному своє» разом з симфонічним оркестром Національної музичної академії ім. Миколи Лисенка відіграють спільний концерт «Рок-симфонія». Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Ця подія відбудеться в суботу, 1 жовтня, в палаці Потоцьких (вул. Коперника, 15). Розпочнеться о 20.00 год.

За словами організаторів акції, бюджет проекту склав 150 тис. грн. Частину цих коштів було отримано як грант від «Djuice». Львівська міська рада також долучилася до цього проекту, надавши інформаційну та організаційну підтримку.

«Особливість концерту полягає в тому, що давно на західній Україні не було такого, щоб рок-музиканти та симфонічні оркестри робили спільний концерт. Єдиними в цій сфері можна згадати лише «Океан Ельзи» і «Скрябін», і то вони їх проводили в Києві. Ми ж намагаємося популяризувати такий проект на західній Україні, адже в цілому світі це нормальне явище», – зазначив вокаліст гурту «Кожному своє» Остап Панчишин.

Група «Кожному своє» та оркестр, який складатиметься з близько 60 студентів Національної музичної академії ім. Миколи Лисенка (диригент – заслужена артистка України Зінаїда Остафійчук) відіграють півторагодинний концерт, на якому будуть виконані 15 композицій колективу. Загалом в підготовці та проведені концерту задіяно понад 100 людей.

Аранжуванням пісень для симфонічного оркестру займався Остап Панчишин. Більшість з виконаних пісень згодом вийдуть в новому альбомі групи. Також під час концерту відбуватиметься зйомка відео, так що ті шанувальники групи, які не зможуть відвідати концерт, матимуть можливість побачити його на відео.

Також очікується, що на концерт прийде близько 7000 осіб.

«Проводити концерт на площі перед палацом Потоцьких – дуже хороша ініціатива. Воно прекрасно розміщене, а відвідати концерт може майже 10000 людей», – зазначила головний спеціаліст відділу маркетингу та культурних індустрій Анастасія Рибицька.

Ведучим концерту буде Віталій Новосад. Також глядачі зможуть побачити унікальне світлове та лазерне шоу від організаторів. Вхід вільний.

Якщо концерт пройде успішно, то в планах групи проведення ще одного схожого концерту, але вже разом з хором та симфонічним оркестром.

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...