ОСТАННІ НОВИНИ

Міліція затримала зловмисників, які украли та підпалили автівку

Львівський портал

|

Міліціонери Самбірського району затримали двох зловмисників, котрі викрали легковий автомобіль і потім його спалили, повідомляє СГЗ ГУМВСУ у Львівській області.

За даними міліції, нещодавно уночі до міського відділу прийшов закривавлений юнак разом зі своєю дівчиною і поскаржився на те, що невідомі побили його та викрали автомобіль.

Як потім виявилося, викрадена автівка згоріла тієї ж ночі. «На околиці Самбора було виявлено автомобіль ВАЗ 21013, – розповідає Тетяна Охріменко, помічник начальника Самбірського МВ., – На місце пригоди прибула слідчо-оперативна група Самбірського МВ на чолі з керівництвом, а також працівники МНС». 
Згодом з’ясувалось, що йдеться саме про викрадений автомобіль.

Зловмисники пошкодили автівку і не змогли їхати далі, тому вирішили її спалити.

А вже за кілька днів молодиків затримали. У міліції вони розповіли про скоєне.
«Міліцією було проведено оперативно-розшукові заходи, скеровані на розкриття цього злочину і копітка робота дала свої результати, – каже Тетяна Охріменко, -. Було встановлено, що злочин вчинило двоє молодих людей віком 20 і 21 рік, жителі Самбірського району. В даний час підозрюваних затримано. Проти хлопців уже порушена кримінальна справа».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *