ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині до 5 жовтня триватиме комісійний огляд стану доріг

Львівський портал

|

З метою визначення стану експлуатаційного утримання вулично-дорожньої мережі країни та підготовки її до експлуатації у зимовий період 2011-2012 років, зокрема на Львівщині протягом 14 вересня–5 жовтня проводять осінній комісійний огляд доріг, повідомляє прес-служба управління ДАІ у Львівській області.

До складу комісії входитимуть працівники служб автомобільних доріг, Укрзалізниці (на залізничних переїздах) та місцевих органів виконавчої влади (на вулично-дорожній мережі населених пунктів).

Під час проведення огляду представники комісій будуть фіксувати стан покриття проїжджої частини (наявність деформації у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, тротуарів, технічних засобів організації дорожнього руху, автопавільйонів, забезпечення видимості. Особливу увагу буде зосереджено на аварійно небезпечних ділянках доріг, місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод, відновлення зовнішнього освітлення тощо.

Також буде перевірено готовність виробничих підрозділів дорожньо-комунальних організацій до утримання вулично-дорожньої мережі у зимовий період (технічний стан снігоприбиральної техніки та навантажувачів, наявність необхідного запасу паливно-мастильних матеріалів та піщано-соляної суміші тощо) та їх готовність до введення обмежень або закриття руху на дорогах під час можливого виникнення надзвичайних ситуацій унаслідок різкого погіршення погодних умов.      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *