Круглий стіл під назвою «Що читатимуть в Україні в наслідок законодавчого втручання держави: аналіз, загрози та перспективи українського книговидання у контексті законопроекту Закону «Про національний культурний продукт» відбудеться сьогодні у Львові.
Його організаторами стали ГО «Форум видавців» та Асоціація український видавців та Комісія з питань культури, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради.
У програмі круглого столу візьмуть участь: депутати Верховної Ради України, зокрема автор законопроекту «Закону про національний культурний продукт» В’ячеслав Кириленко, Ігор Гринів, Тарас Стецьків, Андрій Парубій, голова Комітету з питань культури і духовності ВР Володимир Яворівський, завідувач секретаріату представники Комітету з питань культури і духовності Наталя Колісниченко-Братунь, головний консультант цього ж комітету Тетяна Галюк, голова Асоціації українських видавців Олександр Афонін, президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль, фахівці галузі, громадські діячі.
Модеруватиме роботу круглого столу політичний експерт Костянтин Матвієнко.
У червні депутати Верхової Ради ухвалили в першому читанні та відіслали на опрацювання законопроект Закону «Про національний культурний продукт», який, на думку українські видавців, зруйнує та цілковито дестабілізує і без того нестабільну книговидавничу галузь. Оскільки перед ухвалою законопроекту депутати не робили жодного обговорення з фахівцями, назріла нагальна потреба в зустрічі законотворців та експертів галузі.








Львівський портал