ОСТАННІ НОВИНИ

У міжнародній конференції про дріжджі взяло участь 16 світових науковців

Львівський портал

|

Сьогодні міський голова Львова зустрівся з провідними науковцями світу, учасниками міжнародної конференції «Нетрадиційні дріжджі у постгеномній ері». Під час зустрічі обговорено важливі питання розвитку наукової галузі у Львові, співпрацю влади та представників наукових кіл та реалізацію великих міжнародних проектів. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У зустрічі взяло участь 16 науковців з Японії, Італії, Польщі, Австрії, тощо.

«Кожна людина, яка приїжджає до Львова, привозить щось своє і щось отримує взамін. У Львові особлива енергетика, тут є прекрасний інститут, на запрошення якого приїхали науковці міжнародного рівня. Напрямок, яким займається Інститут Біології Клітини буде розвиватись у майбутньому. Ми переконані, що наука сьогодні у Львові отримає новий подих і буде ключовою у розвитку міста та країни. У стратегії розвитку міста, яку ми розробили спільно з  відомою компанією «Монітор груп», ми визначили науку – пріоритетом Львова», – зазначив під час зустрічі мер Львова.  

Нагадаємо, з 11 вересня у Львові триває наукова конференція, присвячена дріжджам. Організовує захід Львівський інститут біології клітин.

Географія учасників конференції охоплює майже весь світ – від Японії до Італії.

Головною темою конференції буде вивчення молекулярно-генетичних і біохімічних  механізмів гомеостазу органел, регуляції  метаболізму у дріжджів та створення  нових біотехнологічних процесів і продуктів на основі цих мікроорганізмів. А також дослідження молекулярних механізмів регуляції сигналізування, проліферації, диференціації та апоптозу у нормальних та пухлинних клітин тварин і людини.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...