ОСТАННІ НОВИНИ

Герман розповіла, коли нарешті знімуть Табачника

Львівський портал

|

Радник Президента України з гуманітарних питань Ганна Герман вважає, що звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту може відбутися лише під тиском громадської думки.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Г.Герман заявила сьогодні на прес-конференції у Києві.

«У системі української освіти за останній рік дуже багато змінилося під тиском громадської думки. Завершення всієї цієї історії (щодо звільнення Д. Табачника – УНІАН) теж буде залежати від громадської думки, від її потужності і сили, і від того, наскільки це струмінь буде наполегливий і послідовний у розчищенні “авгієвих стаєнь” усієї 20-річної української політики», – сказала Г.Герман.

На її думку, за 20 років в українській політиці назбиралося “багато всього такого, на що потрібен богатир, який вимиє все це з “авгієвих стаєнь”. “А таким чистим струменем може бути лише розвинуте суспільство, яке змушує рахуватися з ним”, – підкреслила радник Президента.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці червня Президент України Віктор Янукович піддав критиці діяльність міністра освіти і науки, молоді і спорту Д. Табачника за низкою напрямків.

31 серпня, на зустрічі з представниками ЗМІ глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін повідомив, що у структурі Кабінету міністрів відбудуться глибокі структурні зміни. За словами C.Льовочкіна , очікуються кадрові зміни у ключових міністерствах. На запитання, чи буде звільнено Д.Табачника , С.Льовочкін відповів: «Поза сумнівом, так».

Разом з тим, сам Д. Табачник назвав “простою неточністю у пресі” інформацію про його можливу відставку.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...