ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартує інвестиційний проект розвитку ОСББ

Львівський портал

|

Центр муніципального менеджменту фонду «Україна-Хабітат» приймає заявки на організацію фінансування інвестиційних проектів. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Відділ супроводу ОСББ, ресурсний центр для розвитку ОСББ ЛМР повідомляє, що для вивчення можливості і доцільності розробки Проекту Місцевої Інвестиційної Програми розвитку житлово-комунального господарства міста на 2012-2015 роки, Центр муніципального менеджменту фонду «Україна – Хабітат» (більш детальна інформація – www.habitat.org.ua) пропонує керівникам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), комунальним та приватним підприємствам міста до 20 вересня 2011 року зареєструвати на сайті Фонду «УКРАЇНА – ХАБІТАТ» – www.fund.habitat.org.ua – заявки на організацію фінансування інвестиційних проектів, які планується реалізувати у рамках Проекту.

«До співфінансування таких інвестиційних проектів планується залучити крім бюджетних коштів, кредитні ресурси ЄБРР, Європейського інвестиційного банку, Світового банку, інших міжнародних фінансових організацій. До 1 жовтня 2011 року Львівській міській раді буде надана інформація про перелік інвестиційних проектів, зареєстрованих на сайті Фонду «УКРАЇНА – ХАБІТАТ», а за умови надходження їх значної кількості, також орієнтовний графік роботи Груп Управління Проектами міськвиконкому, ОСББ, комунальних та приватних підприємств міста – потенційних учасників Програми на жовтень – грудень 2011 року», – повідомила начальник відділу супроводу ОСБББ Галина Когут.

З додатковими запитаннями модна звертатись у відділ супроводу ОСББ, ресурсний центр для розвитку ОСББ Львівської міської ради за номерами телефону: 297-59-95 та 297-59-32 або за адресою: пл.Ринок, 1 (к. 107).

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...