ОСТАННІ НОВИНИ

У Держмитниці сподіваються, що новий Митний кодекс почне діяти з початку 2012 року

Львівський портал

|

З 1 січня 2011 року в Україні почне діяти новий Митний кодекс. Принаймні на це сподіваються у Державній митній службі України. Про це сьогодні під час представлення нового начальника Львівської митниці сказав член колегії Держмитслужби України Віктор Бондар.

Він повідомив, що прийнятий Верховною Радою у першому читанні новий Митний кодекс України незабаром буде винесено на друге читання. «Ми очікуємо, що новий Митний кодекс змінить повністю підходи до роботи митних органів. Він повністю враховує практично всі положення Кіотської конвенції, вимоги Європейського Союзу щодо імплементації податкового та митного законодавства до законодавства України. Це значить, що будуть повністю переглянуті всі підходи до митних режимів, до транзиту, до оформлення товарів. Ми скасовуємо кріпосне право: суб’єкти зможуть вільно розмитнюватися, де їм зручно», – розповів Віктор Бондар.

Він також наголосив, що згідно з новою редакцією Митного кодексу, буде сильно спрощено електронне декларування. Наразі, за словами В.Бондара, йде мова про те, щоб скасувати під час електронного декларування подачу всіх документів, крім декларації.

«Відповідальність за ці інші документи має нести митний брокер. Тобто ми перекладаємо на плечі бізнесу відповідальність за те, що всі документи наявні. Ми будемо вимагати лише один папір – митну декларацію», – повідомив член колегії ДМСУ.

В.Бондар також додав, що новий Митний кодекс буде впроваджуватися дуже швидкими темпами і тому новий начальник Львівської митниці Денис Пудрик має організувати у листопаді-грудні активне навчання фахівців щодо нових положень і спрощених процедур.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...