ОСТАННІ НОВИНИ

З`явилася програма, що дозволяє самостійно вирахувати пенсію

Львівський портал

|

Пенсійний фонд України розробив програму “Пенсійний калькулятор”, якою можна скористатися для самостійного визначення розміру пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі відповідно до статей 27 та  28 Закону України № 1058-ІV від 09.07.2003 р. “Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування”. Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду.

Завантаживши з офіційного веб-сайту Пенсійного фонду програму “Пенсійний калькулятор” на локальний комп’ютер, кожен бажаючий зможе самостійно здійснити розрахунок розміру майбутньої трудової пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі.

Слід, однак, мати на увазі, що розрахунок робиться лише за двома параметрами – заробітна плата і страховий стаж, тому обчислена  в такий спосіб сума пенсії може розглядатися лише як орієнтовна.

“Калькулятор не в змозі врахувати всіх обставин, які є  підставою для  визначення права  на пенсію,  та окремих особливостей, що впливають  на розмір пенсії, – каже заступник Голови правління Пенсійного фонду України В.Никитенко. – Точну суму пенсії кожній конкретній особі зможе визначити тільки працівник управління Пенсійного фонду на підставі всіх поданих заявником документів.”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *