ОСТАННІ НОВИНИ

Митники виявили незадекларовані медичні препарати на суму 400 тисяч гривень

Львівський портал

|

Митники виявили незаконне ввезення до нашої держави медичного препарату на суму 400 тис. грн, інформує прес-служба Держмитслужби України.

До пункту пропуску «Краковець» прибув автомобіль «Toyota» під керуванням нашого співвітчизника, що повертався з приватної поїздки з Польщі автомобілем. Для перетину кордону він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», а це мало б означати, що він не має товарів, обов’язкових для декларування.

Однак під час візуального огляду автомобіля працівники митниці запідозрили можливість переміщення товарів, які підлягають митному оформленню.

У зв’язку з цим транспортний засіб було виведено зі смуги спрощеного митного контролю в спеціально відведене місце для проведення детального огляду.

У салоні на сидіннях було виявлено у трьох картонних коробках медичний препарат «Мonovisc» (500 штук у пластикових шприцах по 4 мл кожен).

Дозвільних документів на його переміщення у громадянина не було. На цей товар є обмеження до переміщення через митний кордон України, він підлягає митному оформленню та оподаткуванню. Отже, громадянин порушив встановлений відповідно до Митного кодексу України порядок проходження митного контролю на обраній смузі руху. За висновками експертів вартість товару понад 400 тис. грн.

За цим фактом, за ознаками статей 339 та 340 Митного кодексу України, складено протокол про порушення митних правил. Товар вилучено до рішення суду.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...